HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

GIFT FOR YOU HAKKINDA

Gift For You, 2014 yılında iki ikiz kardeş Burcu Eyilik ve Merve Eyilik Akgün tarafindan herkesin hayatına daha fazla çiçek katmak ve hediye vermeyi zevk haline dönüştürmek amacıyla kuruldu. Gift For You, özel davetleriniz ve özel günleriniz icin, her bir detayı düşünüp size sunarak, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Gift For You için çiçek ve hediyeler, kutusundan paketine ve bakım şekline kadar tüm detayları incelikle düşünülmüş bir sunum. 

S.BURCU EYILIK HAKKINDA

1987 doğumlu S.Burcu Eyilik orta öğrenimini Notre Dame de Sion Fransiz Lisesi’nde tamamladı, Galatasaray Üniversitesi Siyaset Bilimi mezunu olan Eyilik, Doğuş Holding iştirakı Crate and Barrel Türkiye ve Rusya Operasyonunda 5 yıl boyunca görev aldı.2014 yılında ikiz kardeşi Z.Merve Eyilik Akgün ile ilk girişimcilik şirketleri olan, Türkiye’nin ilk kutuda hediye ve çiçek servisi şirketi Gift For You’yu kurdular.  2020 yılında Bilgi Üniversitesi’nde İngilizce İşletme yüksek lisansını tamamlamıştır.

Z.MERVE EYILIK AKGUN HAKKINDA

1987 doğumlu Z.Merve Eyilik  Akgün orta öğrenimini Saint Benoit Fransiz Lisesinde tamamladı, Sorbonne Üniversitesi Şirketler Yönetimi ve Ekonomi mezunu olan Akgün, 3 yıl boyunca KVK’da görev aldı.2014 yılında ikiz kardeşi S.Burcu Eyilik ile ilk girişimcilik şirketleri olan, Türkiye’nin ilk kutuda hediye ve çiçek servisi şirketi Gift For You’yu kurdular. 

 

 

Bize ulaşmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.
Sipariş ile ilgili konularda sipariş numaranızı yazmayı unutmayınız.

Takip Edin

Akasya Sok. No:2 Mashattan Sitesi
T-120, 34398 Maslak Sarıyer İstanbul - Bağdat cd. No:316-318 Erenköy İstanbul

Bize Ulaşın

0212 330 39 39
0532 610 49 49
  • Adınızı giriniz
  • Mesajınızı giriniz
  • Mesajınız gönderilemedi, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
  • Mesajınız başarıyla gönderildi, teşekkürler.