SIKÇA SORULAN SORULAR

Sitenizden yapılacak online alışverişlerde kart kullanımı güvenli mi?

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemli. Bu sebeple sepet adımından, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçeklesen tüm işlemleriniz 3′ üncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kart bilgileriniz hiçbir şekilde 3′ üncü kişiler tarafından görülememekte ve Giftforyou.com.tr tarafından kayıt edilmemektedir.

Siparişimin durumunu nasıl kontrol edebilirim?

Siparişinizin durumunu websitemizde yer alan ”Sipariş Takibi” bölümünden takip edebilir veya bizi arayabilirsiniz.

Istanbul dışına ürün gönderiminiz var mı?

Giftforyou.com.tr olarak Istanbul sınırları içerisinde teslimat yapabilmekteyiz. Tüm Türkiye genelinde hediye gonderimi için bizimle iletisime geçebilirsiniz.

Üyeliğim için e-posta adresimi ve şifremi nasıl değiştirebilirim?

Hesabım sayfanızda bulunan ”Üyelik Bilgilerim” bölümünden e-mail adresinizi güncelleyebilir, şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Kredi Kartim yok, nasil odeme yapabilirim?

Şu an için Gift Foryou.com.tr’de  online çiçek siparişini yalnızca kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Havale ve EFT secenegi icin bizimle iletisime gecebilirsiniz.

Siparişimi degistirmek veya iptal etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Gift For You ekibi tarafından şanslı kişiye ulaştırılmak için yola çıkmamış siparişlerinizi bize ulaşarak değiştirebilir/iptal edebilirsin. Böyle durumlarda bize telefon ile ulaşmaniz en hızlı çözümü sunacaktır. İptal ettiğiniz siparişe ait tutar, 5-7 iş günü içinde kredi kartıniza yansır.